Про нас

Вітаємо відвідувачів інтернет-магазину "Stepler"!

Якщо Ви ведете активний спосіб життя тоді наш магазин до Ваших послуг. Ми пропонуєм широкий асортимент товарів для спорту туризму мисливства та відпочинку.
 В інтернет-магазині "Stepler" Ви знайдете туристичне спорядження від провідних європейських та українських виробників. Це і намети різноманітних конструкцій, рюкзаки, спальники, килимки, одяг та взуття, пальники, туристичний посуд.
 Для любителів екстремального зимового відпочинку ми пропонуємо лижне спорядження та сноуборди,великий асортимент гірськолижного одягу та аксесуарів. А справжні поціновувачі туристичних походів і досвідчені мандрівники можуть прикупити собі всілякі туристичні аксесуари, зокрема туристичні карти, компаси, ліхтарі, біноклі, чохли, дощовики та інше.    
  Для любителів спорту пропонуємо різноманітні тренажери, швецькі стінки та багато іншого спорядження.                                                                
  А для любителів мисливства та рибальства ми пропонуємо виликій вибір товарів та аксесуарів на різний смак та вподобання 
Для зручності своїх клієнтів магазин "Stepler" здійснює продаж та доставку спорядження по всій території України.
 Для постійних клієнтів діє система знижок, та подарункових сертифікатів. Також ми пропонуємо спеціальні умови для оптових покупців.
 Якщо у Вас виникли будь-які питання, то Ви завжди маєте можливість написати (steplershop@gmail.com) або зателефонувати (067-866-72-70, 093-442-84-73) нам – ми будемо раді відповісти.

"Stepler. Інтернет-магазин спортивних товарів" 2013 ©. Всі права захищені.
SiteKafe розробка веб сайтів